پرسش های متداول

تعدادی از پرسش های پر تکرار که از سوی کاربران محترم مطرح و به آنها پاسخ داده شده در ادامه قابل مشاهده است.

چنانچه شما نیز سئوالی دارید، می توانید با ما تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.شبکه با چه ویژگی هایی برای من مناسب است؟

این که چه نوع شبکه و با چه ویژگی هایی برای شما مناسب است، بستگی دارد به این که کار شما تا چه میزان گسترده است و چه اندازه امکانات مایلید بر روی شبکه شما راه اندازی شود. بنابراین نمی توان به صورت واحد برای همه یک راه حل واحد پیشنهاد داد بهتر است برای کسب نتیجه مطلوب با کارشناسان ما تماس بگیرید.من می خواهم سیستم شبکه و دوربین مداربسته راه اندازی کنم. چطور می توانم هزینه های خودم را کاهش دهم؟

مجموعه نوپرداز در خصوص کاهش هزینه پروژه های مشابه، بارها کارایی و توانمندی خود را به کاربران و مشتریان ثابت کرده است. همیشه قیمت به عنوان یکی از پارامتر های مهم در ارائه خدمات مطلوب بوده و این شاخص مهم در کنار تخصص یکی از دلایل مشتریان ما برای مراجعه به نوپرداز می باشد.محل کارم نیاز به سیستم اطفا حریق دارد، اما زیرساخت آن مهیا نیست. آیا می توان آن را با این شرایط نصب کرد؟

خوشبختانه امروزه در خصوص نصب و راه اندازی سیستم های اعلام و اطفاء حریق، حتی بدون وجود زیر ساخت مناسب و بدون لوله کشی، می توان دفاتر، انبار ها، اتاق های سرور، فروشگاه های تجاری و تمامی مراکز مهم صنعتی و حساس را به سیستم های اعلام و اطفاء حریق مجهز نمود و از این بابت مشکلی وجود ندارد و کارشناسان نوپرداز می توانند با ارائه مشاوره های رایگان شما را برای انتخاب بهترین گزینه یاری کنند.


من زیاد به مسافرت می روم. آیا می توانم از امنیت منزل و محل کارم مطمئن شوم؟

باید در پاسخ شما بگوییم بله. با کمک سیستم های اعلام سرقت، سیستم های دوربین مداربسته و در نهایت سیستم های خانه هوشمند (BMS) می توانید به بهترین شکل خانه و یا محل کار خود را از کیلومترها دورتر و از هر نقطه ایی در خارج از آن کنترل نمایید.بیمه کامپیوتر (رایابیمه) چیست و چه کاربردی دارد؟

بیمه کامپیوتر طرحی نو و ابتکاری از گروه نوپرداز می باشد که طبق آن تمامی سازمان ها، ارگان ها، مراکز تجاری و حتی افراد عادی می توانند با پیوستن به طرح و استفاده از مزایای آن، علاوه بر کار بدون وقفه با سیستم های خود، امکان آن را داشته باشند تا در هر ساعت از شبانه روز از خدمات کارشناسان و متخصصین خبره نوپرداز بهره مند گردند.چرا نیاز دارم شبکه امن داشته باشم؟

با توجه به گستردگی اطلاعات در دسترس بر روی شبکه های کامپیوتری، این شبکه ها یکی از بهترین محل ها برای هکرها و سارقین اطلاعات می باشد. آنها با استفاده از منافذ و نقاط کور سیستم ها قادر هستند به شبکه یا کامپیوتر نفوذ کرده و ضمن سرقت اطلاعات و تخریب سیستم، اقدام به استفاده از شبکه یک مجموعه کرده و امور مجرمانه ای را صورت دهند و از آنجایی که مسئولیت مستقیم شبکه بر عهده مدیر یا مالک آن خواهد بود، لذا ضرورت ایمن ساختن و پیشگیری امری اجتناب ناپذیر می باشد که با امن کردن شبکه ها، امکان ورود افراد غیر به شبکه ها از بین خواهد رفت.

من می خواهم یک مرکز بازی کامپیوتری (گیم نت) راه اندازی کنم. آیا شما قادر به راه اندازی این مجموعه می باشید؟

به اطلاع شما می رسانیم که متخصصان نوپرداز علاوه بر این که قادر به راه اندازی اینگونه مراکز هستند، قادر به راه اندازی اتاق های سرور، اتاق های مانیتورینگ، سیستم های مدیریت یکپارچه، سیستم های کنترل از راه دور نیز هستند وهمچنین قادر به ارتقای سیستم های مختلف با شرایط متفاوت هستند.